Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Kemal Aydeniz
ÖNCEKİ <<<

www.kemalaydeniz.com | Kemal Aydeniz Sanal Alemin  Tek Makina Sağlayıcısı.

 

Kurulduğumuz günden bu yana her daim elimizden geldiğince okumaya, öğrenmeye, bilgiye karşı saygılı olmaya, üretmeye çalışıyoruz. En önemlisi ise, daha önce gerçek anlamda hiç gerçekleşmemiş olanı yapıyoruz, yani sınırsız paylaşımın gücüne inanıyoruz.

2001 yılında internet sektöründe hizmet vermeye başlayan firmamız; 2005 yılında şirketleşmiş ve resmi olarak Aydenizweb Bilgisayar, Internet, Yazılım, Donanım ve Network Hizmetleri ünvanını almıştır. Firmamız Web Hosting, Alan Adı, Web Tasarım, IRCD Hosting, Radyo Hosting, Sunucu Kiralama (Managed and UnManaged), Okey Yazılım, esChat Lisans ve Yazılım alanlarında hizmet vermektedir. esOkey web üzerinden hızlıca açılan ve okey sunucusuna web üzerinden bağlanmanızı sağlayan java appletidir. esOkey ile sitenizi renkli ve eğlenceli hale dönüştürmek çok kolay. esOkey kendine özgü görünüşü ve kullanıcı için kolaylıkları ile kolayca ayırt edilebilir. Tamamen JavaT kullanılarak yazılmıştır ve her tarayıcıda problemsiz çalışır. esOkey’i denemek istiyormusunuz? esOkeyi kullanan onlarca site mevcut. Denemek için aşağıdaki sitelerin okey salonlarına giriş yapabilirsiniz. GuzelOkey.Com – Okeydeyiz.Com – Okeybiz.Com – AskOkey.Com -Okeykimde.Com – Okeykurdu.Com – Okeydeniz.Net-Okeylisans-Ezyonn– ve daha onlarca referans.. . Hiçbir zaman gökten gül yağmayacağını, daha çok gül istersek daha çok fidan dikmemiz gerektiğini, oturduğumuz yerden sadece eleştirmek yerine saygıyla karşılamak, topluma karşı ancak bu şekilde yararlı olabileceğimizi çok iyi biliyoruz.

Hiçbir zaman gökten gül yağmayacağını, daha çok gül istersek daha çok fidan dikmemiz gerektiğini, oturduğumuz yerden sadece eleştirmek yerine saygıyla karşılamak, topluma karşı ancak bu şekilde yararlı olabileceğimizi çok iyi biliyoruz.

 

 

 

Telefon: 0850 304 28 96

 

E-mail: Aydenizweb.com.tr@hotmail.com

 

Kemal Aydeniz

BİLGİLER
tarafından 21 Ocak 2016 - 22:53 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 1.609 kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: